Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Widerberg, Frans(1934-2017)
Selvportrett 1961

Olje på lerret
49,5x31,5
Signert nede t.h.: Frans W

Signert og datert på baksiden, på lerretet: Frans W. 61

Astrup Fearnley, Oslo "Frans Widerberg, malerier 1956-1996", 6.10.96-5.1.97, kat.nr. 1

Vurdering

Tilslag NOK 10 000
BudgiverTidspunktBeløp
0de3d09.06.2024 08:51:34NOK 10 000