Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Hagen, Else(1914-2010)
Par med barn

Olje på plate
46x54
Signert nede t.h.: Else Hagen

Vurdering

Tilslag NOK 18 000
BudgiverTidspunktBeløp
1215a07.06.2024 16:34:50NOK 18 000