Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Krohg, Christian(1852-1925)
Skjærgård

Olje på plate
60x50
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Tilslag NOK 28 000
BudgiverTidspunktBeløp
9cc5812.06.2024 17:07:56NOK 28 000