Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L10-1970 Rød jord

Litografi
Motivet: 58x43,5
Signert nede t.h.: AE Bergman

Nummerert nede t.v.: 9/100
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk, kat. nr. 244 a

Vurdering

Tilslag NOK 14 000
BudgiverTidspunktBeløp