Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Baker, Jan(1939-)
Figur 1971

Radering
Lysmål: 54,5x43
Signert og datert nede t.h.: Jan Baker -71

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Tiré par l'artiste 1/15

Vurdering