Steen-Johnsen, Søren(1903-1979)
Tømmerkjøring1962
Litografi, lysmål
51x61
Signert og datert nede t.h.: Søren Steen-Johnsen -62
Nummerert nede t.v.: 94/265.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 800
Litografi, lysmål
51x61
Nummerert nede t.v.: 94/265.
Vurdering
NOK 1 000