Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Steen-Johnsen, Søren (1903-1979)
Tømmerkjøring1962

Litografi, lysmål
51x61
Signert og datert nede t.h.: Søren Steen-Johnsen -62

Nummerert nede t.v.: 94/265.

Vurdering
NOK 1 000