Stabel, Fredrik(1914-)
På conditori 1977
Litografi, lysmål
46,5x31,5
Signert og datert nede t.h.: Stabel -77
Påtegnet med tittel oppe på arket. Påtegnet nede på arket: Man kan si hva man vil om Napoleon - men bake kaker det kunne han.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 4 000