Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Stabel, Fredrik (1914-)
På conditori 1977

Litografi, lysmål
46,5x31,5
Signert og datert nede t.h.: Stabel -77

Påtegnet med tittel oppe på arket. Påtegnet nede på arket: Man kan si hva man vil om Napoleon - men bake kaker det kunne han.

Vurdering
NOK 3 000–4 000