Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Monsen, Randi(1910-1997)
Scenebilde fra "Byggmester Solness" 1969

Penn på papir
Arket=Motivet: 43x61
Signert og datert nede t.h.: RM 69

Påtegnet oppe t.h.: "Nasjonal 3 sp Bygmester Solness"
Henny Moan som Hilde Wangel

Vurdering