Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Landskap med akvedukt 1889

Akvarell på papir
Lysmål: 17x24,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Math. Dietrichson (?) 1889

Vurdering
NOK 4 000–5 000