Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Naken I 1954

Radering
40,5x54,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -54

Påtegnet nede t.v.: Eget trykk

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
dcaf212.06.2024 16:23:48NOK 3 000