Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Winge, Sigurd(1909-1970)
Mesias 1945

Radering
Motivet: 19,5x17,5
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge fdr 45

Påteget nede t.v.: Prøvetrykk
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
aa4ec07.06.2024 11:34:57NOK 3 000