Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Engebret, Bjarne(1905-1985)
Sirkus 1937

Akvarell
Lysmål: 54x74
Signert og datert nede t.h.: Bj. Engebret

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen

Vurdering