Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Hagen, Else(1914-2010)
Utkast til Blindebukk

Olje på papir
Arket: 51x42,5
Signert nede t.h.: Else Hagen

Uinnrammet

Vurdering

Tilslag NOK 12 000
BudgiverTidspunktBeløp
5aaf208.06.2024 22:00:16NOK 12 000