Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kjær, Anders(1940-)
Joanie 1983

Serigrafi
Motivet: 45x36
Signert og datert nede t.h.: Anders Kjær -83

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 1/8
Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering

Tilslag NOK 7 100
BudgiverTidspunktBeløp