Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kolderup, Harald(1958-)
Tre kvinner på svaberget

Olje på lerret
115x120
Signert nede t.h.: Kolderup

Vurdering

Tilslag NOK 6 000
BudgiverTidspunktBeløp
5060912.06.2024 18:00:45NOK 6 000