Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Kolderup, Harald(1958-)
Badende kvinner

Olje på lerret
140x123
Signert nede t.h.: Kolderup

Vurdering

Tilslag NOK 27 000
BudgiverTidspunktBeløp