Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Morgen etter regn, Holmvassbu

Olje på lerret
58x85
Signert nede t.h.: Chr. Skredsvig

Signert og påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: Chr. Skredsvig Paa Fjelsæter, Morgen efter Regn.

Ref. FSS552-554.

Vurdering

Tilslag NOK 64 000
BudgiverTidspunktBeløp