Nettauksjon 1. juni – 12. juni 2024
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aften

Olje på lerret
132x190
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen

Påtegnet på baksidsen, på blindrammen: "Aften af Amaldus Nielsen ad. Kristiania"

Vurdering

Tilslag NOK 45 000
BudgiverTidspunktBeløp
36ffe31.05.2024 20:40:20NOK 45 000