Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Brown, John Lewis(1829-1890)
Rytter på steilende hest

Olje på mahogniplate
29x24
Signert nede t.h.: John Lewis Brown

Fransk maler.

Vurdering
NOK 10 000