Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Bolling, Svein(1948-)
Abel (utsnitt)

Olje på lerret, oppklebet på plate
45x28
Signert nede t.v.: Bolling

Påtegnet med tittel samt i klammer: (Kain & Abel), og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 1 000