Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Johannessen, Jens (1934-)
Hestehode og oljen 1975

Litografi, lysmål
65x49
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 75.

Nummerert nede t.v.: 50/175.

Vurdering
NOK 3 000