Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Hornung, Preben (1919-1989)
Komposisjon 1975

Litografi, lysmål
63x48
Signert og datert nede t.h: Hornung 75

Dansk kunstner. Nummerert nede t.v.: 50/175.

Vurdering
NOK 1 000–1 500