Hornung, Preben(1919-1989)
Komposisjon 1975
Litografi, lysmål
63x48
Signert og datert nede t.h: Hornung 75
Dansk kunstner. Nummerert nede t.v.: 50/175.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Litografi, lysmål
63x48
Vurdering
NOK 1 000–1 500