Baldaccini, César(1921-1998)
Litografi, lysmål
59x48
Signert nede t.h.: Cesar
Fransk kunstner. Nummerert nede t.v.: 71/75.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Litografi, lysmål
59x48
Signert nede t.h.: Cesar
Vurdering
NOK 1 500–2 000