Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Baldaccini, César(1921-1998)

Litografi, lysmål
59x48
Signert nede t.h.: Cesar

Fransk kunstner. Nummerert nede t.v.: 71/75.

Vurdering
NOK 1 500–2 000