Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Segelcke, Severin(1867-1940)
Akershus 19...

Litografi, lysmål
30x36
Signert og noe utydelig datert i platen, nede t.h.: Segelcke 19??

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering
NOK 1 000