Segelcke, Severin(1867-1940)
Akershus 19...
Litografi, lysmål
30x36
Signert og noe utydelig datert i platen, nede t.h.: Segelcke 19??
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 1 000
Litografi, lysmål
30x36
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
NOK 1 000