Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1968
Serigrafi, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68
Nummerert nede t.v.: 173/265
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 2 800
Serigrafi, lysmål
66x49
Nummerert nede t.v.: 173/265
Vurdering
NOK 3 000