Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1968

Serigrafi, lysmål
66x49
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68

Nummerert nede t.v.: 173/265

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 2 800