Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Krogstad, Bjørn (1943-)
Stående figur

Olje på lerret, lysmål
32x38
Signert nede t.v.: B Krogstad

Vurdering
NOK 1 500