Krohg, Christian(1852-1925)
Båter i opprørt sjø
Olje på lerret
44x33
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 30 000–35 000
Olje på lerret
44x33
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering
NOK 30 000–35 000