Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap
Litografi, lysmål
41x50
Signert nede t.h.: Erling Enger
Nummerert nede t.v.: 198/290.
Vurdering
NOK 6 000
Litografi, lysmål
41x50
Nummerert nede t.v.: 198/290.
Vurdering
NOK 6 000