Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap

Litografi, lysmål
41x50
Signert nede t.h.: Erling Enger

Nummerert nede t.v.: 198/290.

Vurdering
NOK 6 000