Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap med bjerkestammer
Litografi, lysmål
47x50
Signert nede t.h.: Erling Enger
Påtegnet nede t.v.: Prøvetrykk.
Vurdering
NOK 6 000
Tilslag NOK 5 000
Litografi, lysmål
47x50
Vurdering
NOK 6 000