Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fjell, Kai (1907-1989)
Urias hustru 197?

Blandningsteknikk, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 78?

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000