Urdal, Atle(1913-1988)
Sørlandet
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Vurdering