Urdal, Atle(1913-1988)
Marked Italia
Olje på plate
33x40
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
33x40
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Vurdering