Urdal, Atle(1913-1988)
Mollanskjær
Olje på plate
30x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 1 500
Olje på plate
30x50
Signert nede t.h.: Atle Urdal
Vurdering
NOK 2 000