Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Ukjent, kunstner
Dansende par ved bål i parklandskap

Olje på lerret
75x100
Usignert.

Figurer plassert rundt et bål, kledd i rokokkodrakter. 1700-talls maleri?

Vurdering
NOK 8 000–12 000