Ukjent, kunstner
Dansende par ved bål i parklandskap
Olje på lerret
75x100
Usignert.
Figurer plassert rundt et bål, kledd i rokokkodrakter. 1700-talls maleri?
Vurdering
NOK 8 000–12 000
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
75x100
Usignert.
Vurdering
NOK 8 000–12 000