Hellesen, Lilla(1902-1963)
Lys natt 1933
Litografi, lysmål
41x45
Signert og datert nede t.h.: Lilla Helgesen 1933
Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 9/75.
Vurdering
NOK 500
Tilslag NOK 500
Litografi, lysmål
41x45
Vurdering
NOK 500