Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Hellesen, Lilla (1902-1963)
Lys natt 1933

Litografi, lysmål
41x45
Signert og datert nede t.h.: Lilla Helgesen 1933

Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 9/75.

Vurdering
NOK 500