Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Holland, Torun(1937-)
Den gule vasen 1983

Monotypi, lysmål
52x42
Signert og datert nede t.h.: Torunn Holland 83.

Påtegnet nede t.v.: Monotypi. 1 eks. Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 3 000