Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Kvinne med blomster
Olje på lerret
16x12
Noe utydelig signert nede t.h.: Math. D:son
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 3 200
Olje på lerret
16x12
Vurdering
NOK 2 000