Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Dietrichson, Mathilde(1837-1921)
Kvinne med blomster

Olje på lerret
16x12
Noe utydelig signert nede t.h.: Math. D:son

Vurdering
NOK 2 000

Tilslag NOK 3 200