Diriks, Edvard(1855-1930)
Utsikt over Gatines
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Diriks.
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Vue des Gâtines.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
NOK 10 000