Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Diriks, Edvard (1855-1930)
Utsikt over Gatines

Olje på lerret
46x55
Signert nede t.h.: Diriks.

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: Vue des Gâtines.

Vurdering
NOK 10 000