Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Fra Ostende i Belgia 1874
Olje på lerret
26x38
Signert nede t.v.: J Bennetter.
Datert nede t.h.: 25/2.1874.
Påtegnet noe utydelig på baksiden: Ostehoofe (?) à Ostende (Belgique)
Vurdering
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00