Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Fra Ostende i Belgia 1874

Olje på lerret
26x38
Signert nede t.v.: J Bennetter.
Datert nede t.h.: 25/2.1874.

Påtegnet noe utydelig på baksiden: Ostehoofe (?) à Ostende (Belgique)

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering