Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fritzvold, Reidar (1920-1998)
Skogslandskap med vann

Olje på lerret
81x100
Signert nede t.v.: R. Fritzvold

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 15 000