Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnefigurer 1978

Akvarell på papir, lysmål
19x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -78

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 11 500