Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Landskap med gårdsbygning 1929

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: R. Th 29

Vurdering