Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Landskap med gårdsbygning 1929
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: R. Th 29
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
32x41
Vurdering