Thaulow, Frits(1847-1906)
Elv
Fargeradering, lysmål
52x64
Signert nede t.h.: Frits Thaulow
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Nini og Theodor. Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'essay non noummerté. Proveniens: Fra Gad-familien.
Vurdering
Tilslag NOK 13 000