Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elv

Fargeradering, lysmål
52x64
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Nini og Theodor. Påtegnet nede t.v.: Epreuve d'essay non noummerté. Proveniens: Fra Gad-familien.

Vurdering

Tilslag NOK 13 000