Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med rød bluse
Litografi, lysmål
61x45
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 242/290. Fra 1982.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 18 500
Litografi, lysmål
61x45
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 10 000–12 000