Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Pike med rød bluse

Litografi, lysmål
61x45
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 242/290. Fra 1982.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 18 500