Finne, Henrik(1898-1992)
Marked 1959
Litografi, lysmål
45x60
Signert og datert nede t.h.: Finne -59
Nummerert nede t.v.: 121/265.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Litografi, lysmål
45x60
Nummerert nede t.v.: 121/265.
Vurdering
NOK 1 500–2 000