Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Finne, Henrik(1898-1992)
Marked 1959

Litografi, lysmål
45x60
Signert og datert nede t.h.: Finne -59

Nummerert nede t.v.: 121/265.

Vurdering
NOK 1 500–2 000