Nielsen, Carl(1848-1908)
Skogtjern i nedre Telemark1874
Olje på lerret
78x113
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen. 1874. Efter A. Cappelen. 1852.
Maleriet av Cappelen har befunnet seg i Nasjonalgalleriet fra 1852.
Vurdering
Tilslag NOK 21 000