Nallard, Louis(1918-)
Las Tracas 1965
Olje på lerret
105x118
Signert og datert nede t.v.: Nallard 65
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Olje på lerret
105x118
Vurdering