Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Nallard, Louis (1918-)
Las Tracas 1965

Olje på lerret
105x118
Signert og datert nede t.v.: Nallard 65

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering