Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Stille skogstjern

Olje på plate
47x59
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Vurdering