Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Kystlandskap med to kvinner i badedrakt

Olje på lerret
60x67
Signert nede t.h.: Bj. Smith-Hald

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 700