Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Kystlandskap med to kvinner i badedrakt
Olje på lerret
60x67
Signert nede t.h.: Bj. Smith-Hald
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Tilslag NOK 1 700
Olje på lerret
60x67
Vurdering
NOK 3 000–4 000