Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Oesterley, Carl(1839-1930)
Parti i Nærøfjorden 1895

Olje på plate
38x61
Signert og datert nede t.v.: C. Oesterley. j. 1895.

Påtegnet på baksiden av platen: Parthie im Naeröfjord Norwegen gemalt von C. Oesterley. jr. in Blankenese a/Elbe.

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 14 500