Oesterley, Carl(1839-1930)
Parti i Nærøfjorden 1895
Olje på plate
38x61
Signert og datert nede t.v.: C. Oesterley. j. 1895.
Påtegnet på baksiden av platen: Parthie im Naeröfjord Norwegen gemalt von C. Oesterley. jr. in Blankenese a/Elbe.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 14 500